Hakkımızda

Bir Bölüm Altbaşlığı

Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.Ş. geçmişi  1997 yılına dayanmaktadır.Faaliyet konularının kapsamını yıldan yıla artırmıştır. Her zaman  daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalıştı. 

Çünkü kaliteli yaşam için alınan hizmetlerin de kaliteli olması gerektiğini savunmaktadır..

Uluslararası Standart Kalite ve Yönetim Sistemleri, ve çeşitli sertifikalarla Uzman’ ı günden güne güçlendi, aranır bir firma oldu. Kamudan aldığı izin ve yetkilerle ülke genelinde binlerce noktada iş yapmış ve yapıyor olmanın birikimi ve gücüyle diğer tüm faaliyet konularında olduğu gibi dezenfeksiyon konusunda da dünyayı kasıp kavuran Corona virüsüne karşı da dezenfeksiyon yapmıştır.

Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.Ş. eğitimli ve yetkili bir dezenfeksiyon firmasıdır. COVID-19 la mücadelede kilit bir rolde olmuştur. 

Dünyayı sarsan bu salgına karşı tüm uzmanlarıyla alarm durumunda oldu. Daha önce yaşanılan Domuz Gribi, SARS ve Kuş Gribi gibi salgınlarda yaygın şekilde dezenfeksiyon yaptı. Bu salgınlarıda deneyimledi, uzmanlaştı. Tüm iç mekan ortamlarında hijyen ve dezenfeksiyon konusundaki birikimlerini sizinle paylaşmaktan size hizmete dönüştürmekten memnuniyet duymuştur. COVID-19' un ve diğer varyantlarının yayılmasını engelleyebilmek için özel istekler doğrultusunda dezenfeksiyon yapılmaktadır. . 

Biz işimizi ciddiye alıyoruz. Sağlığınızı önemsiyoruz.

Daha fazla bilgi edin

Bölüm Altyazısı

Ürün veya hizmetlerinizi açıklayan bir veya iki paragraf yazın. Başarılı olmak için içeriğinizin okuyucularınız için yararlı olması gerekir.

Müşteri ile başlayın - ne istediklerini bulun ve onlara verin.

Daha fazlasını keşfet

Yönetim Ekibimiz

Recep Cingitaş, CEO

Kurucu ve baş vizyoner Tony, şirketin arkasındaki itici güçtür. Seviyor yazılımın geliştirilmesine katılarak ellerini dolu tutmak, pazarlama ve müşteri deneyimi stratejileri.

İlknur Billor, Operasyon

Mich, zorlukların üstesinden gelmeyi çok seviyor. Yazılım endüstrisinde Ticari Direktör olarak çok yıllı deneyimiyle Mich, şirketin bugün bulunduğu yere ulaşmasına yardımcı oldu. Mich en iyi zihinler arasındadır.

Fatma Altay, Satış

Aline, yaptıkları işi sevdiklerini söyleyebilen hayattaki ikonik insanlardan biridir. 100'den fazla şirket içi geliştiriciye danışmanlık yapıyor ve binlerce geliştiriciden oluşan topluluğa bakıyor.

İclal Çinar , Destek

Iris, uluslararası tecrübesiyle, sayıları kolayca anlamamıza ve geliştirmemize yardımcı oluyor. Başarıyı artırmaya kararlıdır ve şirketi bir sonraki seviyeye taşımak için profesyonel zekasını sunar.