Hakkımızda

Merhaba,
Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.Ş. geçmişi  1997 yılına dayanmaktadır.Faaliyet konularının kapsamını yıldan yıla artırmıştır. Her zaman  daha kaliteli bir hizmet sunmaya çalıştı. Çünkü kaliteli yaşam için alınan hizmetlerin de kaliteli olması gerektiğini savunmaktadır.

Uluslararası Standart Kalite ve Yönetim Sistemleri, ve çeşitli sertifikalarla Uzman’ ı günden güne güçlendi, aranır bir firma oldu. Kamudan aldığı izin ve yetkilerle ülke genelinde binlerce noktada iş yapmış ve yapıyor olmanın birikimi ve gücüyle diğer tüm faaliyet konularında olduğu gibi dezenfeksiyon konusunda da dünyayı kasıp kavuran Corona virüsüne karşı da dezenfeksiyon yapmıştır.

Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.Ş. eğitimli ve yetkili bir dezenfeksiyon firmasıdır. COVID-19 la mücadelede kilit bir rolde olmuştur. Dünyayı sarsan bu salgına karşı tüm uzmanlarıyla alarm durumunda oldu. Daha önce yaşanılan Domuz Gribi, SARS ve Kuş Gribi gibi salgınlarda yaygın şekilde dezenfeksiyon yaptı. Bu salgınlarıda deneyimledi, uzmanlaştı. Tüm iç mekan ortamlarında hijyen ve dezenfeksiyon konusundaki birikimlerini sizinle paylaşmaktan size hizmete dönüştürmekten memnuniyet duymuştur. COVID-19' un ve diğer varyantlarının yayılmasını engelleyebilmek için özel istekler doğrultusunda dezenfeksiyon yapılmaktadır. . Biz işimizi ciddiye alıyoruz. Sağlığınızı önemsiyoruz.

HİZMETLERİMİZ


Profesyonel Hizmet İçin Bizi Arayın

 0216 345 8577

 0536 668 7239

Odoo - Üç sütun için örnek 1

SU DEPOSU DEZENFEKTE VE TEMİZLİĞİ

Deponun iç yüzeyleri zemini, ve duvarları su depolarında kullanılan özel dezenfektan seyreltilerek deponun bütün yüzeyleri mekanik olarak temizlenecek.
Basınçlı su kompresörü ile deponun bütün iç yüzeyleri tamamı temizlenecek.
Bu işlemlerden sonra depo tamamen durulanacak, ve ardından dezenfekte pompalarına yeterli miktarda su alınarak bu suyu uygun miktarda sodyum hipoklorit veya Hidrojen Peroksit ilave edilecek.
Depoda kalan klor artıkları iyice durulanarak depo mekanik olarak temizlenip biyolojik dezenfektesi yapıldıktan sonra teslim edilecek.
Devamını oku...
Odoo - Üç sütun için örnek 2

SU DEPOSU İZOLASYONU

Su tahliye edildikten sonra gerekli güvenlik önlemleri alınır.(Aydınlatma, Havalandırma v.s) alan çalışmaya uygun hale getirilir. Tercih edilen izolasyon malzemesi uzman teknisyenleri tarafından uygulanır.
Devamını oku...

Odoo - Üç sütun için örnek 3

SEBİL TEMİZLİĞİ VE OZONLAMASI

Su gerçekten hayattır. Bedenimizin % 65'i sudan oluşur. Su yaşamımızın sürdürülmesi için temel besinlerdendir. Bedenimizin ısı dengesi, hücre içi yaşamın devamı, besinlerin yakılması, sindirilmesi suya bağlıdır. Suyun az alınması halinde ciddi sağlık sorunlarına kapı açılmış olur.

Sebil ozonlanması ile sebil temizliği işlerini her nedense insanlar hep birbirine karıştırırlar halbuki birbirinden çok farklı çalışmalardır. Sebil ozonlanması adımında gözle görülemeyen bakteri ve mikropların bertaraf edilebilmesi yönünde bir mücadele verilmekte olup sağlığımızı asıl tehdit eden faktörler bunların ta kendisidir.
Devamını oku...


Odoo - Üç sütun için örnek 1

BACA VE MUTFAK YAĞLI KANAL TEMİZLİĞİ

Bacanın Standartlara Uygun Olması

Kullanılan bacaların çeşitli mevzuatlarla belirlenen baca boyu, baca şekli, baca türü (Bir bütün olarak baca projesi) gibi standartlara uygun olarak düzenlenmelidir.

Temizleme Zamanı

Bacaların yılda 1 kez, yağlı kanal bacalarının 3 ayda bir temizlenmesi gerekmektedir.
Devamını oku...


Odoo - Üç sütun için örnek 2

HAŞERE İLAÇLAMA

Neden UZMAN?

Çünkü, en son teknoloji ürünü haşere ve kemirgen kontrol sistemleri ile sektörümüzde en iyi olmanın iddiası ile araştırmalara yapıyoruz. DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (WHO) ve T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI onaylı insektisitler kullanıyoruz.

Haşere kontrolünde eğitimli, başarılı, deneyimli yönetim ve teknik servis ekibi ile çalışıyoruz. Kalıcı- kesin çözüm paketleri sunuyoruz. Haşere ve kemirgenler ile mücadele de işletmemizin ihtiyaçlarını yerinde belirliyoruz. Sistemli rapor sunuyoruz.
Devamını oku...

Odoo - Üç sütun için örnek 3

KEMİRGEN İLAÇLAMA

Haşere sorunlarından kalıcı olarak kurtulabilmek için üç ana mücadele yöntemi kullanılmaktadır. Bunlar sırası ile Kimyasal Mücadele, Biyolojik Mücadele ve Fiziksel Mücadele yöntemleridir.

Rodentisit: Fare, sıçan ve diğer kemiricileri kontrol etmek için kullanılır.
Devamını oku...


Çok daha fazlası UZMANLIFE' da

Biz işimizi ciddiye alıyoruz.Sağlığınızı önemsiyoruz.

Ürünler & Hizmetler
Bize ulaşın
  • +90 216 345 85 77
  • info@uzmantem.com

Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.Ş 
Uzman Halk Ve Çevre Sağlığı A.Ş Nabizade Sok. No:64/3 Hasanpaşa Kadıköy 34722 Türkiye